Budowa i remont

 BUDOWA I REMONT

Budowa domów

Budowa domu wymaga przemyślanego i solidnego procesu budowy. Powierzając go jednej firmie nasi Klienci zyskują gwarancję rzetelności, terminowości i kontroli kosztów. Wszystkie problemy związane z budową Waszego wymarzonego domu bierzemy na siebie.

BOZZ Nieruchomości zapewnia solidną budowę od początku do samego końca. Przez wszystkie etapy budowy przejdziemy razem. W ten sposób łącząc naszą wiedzę i Państwa wizję wymarzonego domu osiągniemy cel jakim jest terminowa realizacja prac w wyznaczonym budżecie.

Zrealizowaliśmy już wiele projektów budowlanych. Podczas każdego z nich budowaliśmy zaufanie i dobre relacje z klientami – z tego jesteśmy szczególnie dumni.

budowa-budynków
termomodernizacja1
termomodernizacja

Termomodernizacje budynków mieszkalnych

W ramach tej usługi wykonujemy:

 • docieplenie ścian zewnętrznych
 • docieplanie stropodachów
 • docieplanie piwnic
 • demontaż płyt azbestowych wraz z utylizacją

Jedną z najpopularniejszych technologii docieplenia ścian zewnętrznych jest metoda "lekko-mokra" tzw. BSO. W tej metodzie stosujemy płyty styropianowe lub zamiennie z wełny mineralnej. Posiadamy również doświadczenie w  docieplaniu ścian w systemie DUO (na istniejące docieplenie zostaje dołożona dodatkowa warstwa styropianu).

Pracujemy na systemach: Atlas, Kabe, Bolix, Ceresit, Sto, Dercol, Baumit.

Remonty dachów

Dach to osłona budynku przed wpływami atmosferycznymi. Jakość wykonania oraz odpowiedni dobór materiałów pozwala nam na spokojny sen przez dziesiątki lat. Dlatego też, realizację robót należy powierzyć osobom o odpowiednich kwalifikacjach.  Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie przykładając ogromną wagę do estetyki oraz jakości wykonywanych przez nas usług.

Do zakresu naszych usług należą:

 • kompleksowe krycie dachów papami termozgrzewalnymi
 • pokrycie dachówkowe (dachówki cementowe, ceramiczne, gonty bitumiczne, i inne)
 • pokrycia z blachy (blachy faliste i profilowane, płaskie i inne)
 • roboty odgromowe wraz z pomiarami
 • obróbki blacharskie
 • wymiana systemów rynnowych
 • konstrukcje dachowe
 • remonty kominów
 • demontaż azbestu wraz z utylizacją
Remont-dachu
jednowejsciowy

Montaż domofonów

Oferujemy dostawę i montaż domofonów a także modernizację lub wymianę istniejących instalacji na nowsze.  Wybór domofonu odpowiedniego dla danej nieruchomości ustalamy wspólnie z klientem biorąc pod uwagę jego potrzeby i środki finansowe jakimi dysponuje.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo sprzęt czołowych producentów sprzętu teletechnicznego (Elfon, Fermax, Laskomex, Cyfral, Commax). Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz umowę na stałą konserwację. Gwarantujemy najwyższą jakość, solidność i terminowość naszych prac potwierdzone licznymi referencjami.

Kontrola dostępu

Systemy kontroli dostępu, nazywane również systemami kontroli przejść lub sterowania dostępem, ze względu na swoje funkcje ochrony podczas funkcjonowania obiektu bez konieczności angażowania systemu alarmowego lub innych technik zabezpieczeń elektronicznych, zdobywają coraz większe uznanie wśród użytkowników i ekspertów zabezpieczeń. W większości nowoczesnych budynków i firm kontrola dostępu wpisała się na stałe w ich funkcjonowanie. Na każdym kroku spotykamy się z potrzebą ochrony mienia i własności intelektualnej. Kontrola kto, gdzie i kiedy wchodził często jest już wymogiem prawnym.

Wdrożenie systemu kontroli dostępu umożliwia nadzór nad pracownikami, zwiększa bezpieczeństwo dostępu do zasobów i majątku firmy, ogranicza dostęp osób niepowołanych z zewnątrz. W skład typowego systemu kontroli dostępu wchodzą: czytniki, kontrolery dostępu, urządzenia komunikacyjne- transmisji danych, moduły zasilania, oprogramowanie zarządzające oraz urządzenia i elementy blokad mechanicznych - bramki , rygle, zwory elektromagnetyczne.

Czytniki kontroli dostępu umożliwiają dostęp do pomieszczeń tylko wybranym i upoważnionym osobom. Weryfikacja użytkownika przez czytnik może odbywać się zarówno poprzez cechy biometryczne (odcisk palca, skan siatkówki oka, biometria twarzy) jak i poprzez karty zbliżeniowe lub kod dostępu. Systemy kontroli dostępu w sposób niezawodny pozwalają kontrolować dostęp do wybranych pomieszczeń i przez to są coraz częściej wykorzystywane w nowoczesnych przedsiębiorstwach. Na szczególną uwagę zasługuje ich funkcjonalność oraz przystępna cena. Urządzenia kontroli dostępu często mogą jednocześnie pełnić funkcję rejestratora czasu pracy pracowników firmy, poboru opłat, galerii, sterowanie windą i wiele innych.

Napisz nam o Swoich potrzebach - my przedstawimy kompleksową ofertę.

access-217258_640
inside-1499606_640

Nie zastanawiaj się, zgłoś się do nas gdy masz do wybudowania lub remontu nieruchomość w jednym z poniższych miast

Będzin, Bytom, Chorzów, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Sławków, Tarnowskie Góry, Tychy, Zabrze, Zawiercie, Żory.

3D rendering of an architecture model, with rolled up blueprints and handwritten notes and measurements

BUDOWA I REMONT

handel

DORADZTWO

box3

TRANSPORT

drzwi

HANDEL

Godziny pracy

Pon-Pt: 7:00 - 20:00

Sobota: 8:00 - 16:00

Zobacz również